Říjen 2011

Competetion- Bieber Songs

29. října 2011 v 18:53 | Nikkí Bieber ;* |  Justin Bieber
Připravila jsem si pro Vás soutěž k tomu, že po delší době rozjíždím blog a musím Vás odměnit za to, že jste tu chodili i když byl blog pozastavený!
Takže soutěž je výhodná a rychlá tím, že se jí může zůčastnit každý, kdo má blog a má rád Justina, výhodou je, že se nemusíte přihlašovat.
Soutěž spočívá v tom, že Vám sem dám 12 písní Justina.Budou to,ale sloky jeho písní.Vy mi do komentářů napíšete,číslo písně,název a album.
Takže například : 1. One Time, My World...
Do komentáře napíšete přezdívku a blog.
Komentáře pak vyhodnotím a ocením Vás malými cenami :)
Písně najdeš v celém článku :))

10 důvodů, proč milovat Justina Biebera

29. října 2011 v 18:15 | Nikkí Bieber ;* |  Novinky
Nebudu rozjíždět blog dnes kupou novinek o Justinovi, to by jsem asi ani všechno nestihla.Tak mě jen, ale teď napadlo....Někteří haters Justina si sepisují různé seznamy, proč Justina nenávidět, já by jsem udělala to samé, akorát s tou změnou,a to,,10 důvodů proč milovat Justina Biebera"

  1. První důvod: První důvod, proč vlastně JBho milovat je prostý, jeho písně.Když poslouchám jeho hudbu je melodická, jde s dobou, má příběh a zdá se mi, že jí tak nějak rozumím, i když je nazpívána v cizím jazyce.Spousta jeho písní má pointu, ten příběh, který písničky potřebují, to je ten hlavní důvod proč jeho hudbu poslouchat.Jeho písně jsou o citech, lásce nebo problémech nás běžných teenagerů.
  2. Druhý důvod: Další důvod je jeho hlas.Spousta lidí si ho pamatuje jen z písně One Time, která ho proslavila.Od té doby ho lidé začali nenávidět a naopak milovat.Ti, co ho nenáviděli, nenávidějí ho dodnes.Proč?Když nahrával svou první skladbu, bylo mu teprve 15 let, kdo má v patnácti letech mužný hlas?Nikdo!Všichni chlapci jednou začnou mutovat a je to zcela normální, Justin nám "domutoval" a jeho hlas je mužnější a dospělejší.Bylo to malé kuřátko s tenkým hláskem a teď je z něj mladý, ale vyspělý muž.
  3. Třetí důvod: Charita.Slovo, které známe každý, každý, kdo má srdce a chce pomáhat, má možnost pomocí různých charit.V Americe je jich bezpočet.Když se pomalu Justin začal proslavovat, začal pomáhat všelijakým charitám všech druhů.Tato věc se mi na něm líbí, má srdce a nestydí se za to.
  4. Čtvrtý důvod: Jak už jsem se zmínila v předešlém bodu, má OBROVSKÉ SRDCE.Nestydí se dát najevo svoje city, když se setká s fanoušky je štěstím bez sebe.Justin miluje své fanoušky nejvíc na světě a dokazuje jim to několika věcmi, které běžně dělává....Aktualizuje si svůj Twitter, své přítelkyni Seleně Gomez vyznává lásku před několika papparazzi a je mu to jedno.Když přebýrá ať už hudební nebo jinou cenu, vše říká pravdivě a od srdce.Má prostě velké srdce a nestydí se za to!

Wanna Be My Aff?

29. října 2011 v 17:36 | Nikkí Bieber ;*
Tento článek se bude týkat Affs.Ty, které jsem tu měla jsem hned smazala, polovina z nich je neaktivní, jiné blogy neexistují nebo už pochopili, že jsem tu prostě skončila.
Proto se chystám udělat NÁBOR AFFS.
Nemám nějaká extra pravidla, jak by mělo vypadat a docházet dokonalé Aff.
Ani já jsem nikdy nebyla takové to Aff, které obíhalo 7x za týden a psalo tuny komentářů.
Takže tady jsou ty moje "pravidla", které by mělo moje Aff splňovat:
  • Obíhat alespoň 1x do týdne, jako já
  • Sem, tam mi okomentovat nějaký článek
  • Aspoň jednou se zaplnit do soutěže, které tu na blogu budou
  • Aff NESMÍ vkládat vulgární nebo jiné komentáře tohoto typu
To je všechno.Nebudu tu říkat,jako jiné blogy, s kým spřátelím nebo ne.Přednost, ale budu dávat blogům o Justinovi, pak příjdou na řadu další.Ale nespřáteluji s blogy, které mě nezaujmou, takže zvířátka nebo animované postavičky, to ne!

Pokud sis přečetl/a "moje pravidla" tak se můžeš zapsat.Stačí mi jen:
1) Nick
2) Blog
3) O čem je blog
4) Přečetl/a sis pravidla?A souhlasíš s nimi?

Toť vše!
Doufám, že AFFS budou přibývat, budu jen ráda:)

Obnovení blogu:)

29. října 2011 v 12:21 | Nikkí Bieber ;* |  Novinky
Ahoj!
Rozhodla jsem se,že tento blog znovu obnovím!Blog i Justin mi chybí a připadá mi,že blogů o Justinovi nějak ubývá,není jich takové množství,nevím proč,možná je to proto,že Justin rychle dospěl a změnil svůj styl a postavil se ke své hudbě dospěleji,než když začínal.
Dnes tedy úplně překopu blog a zítra nebo ještě dnes večer ho plně rozjedu a udělám na rozjezd malou soutěž!