Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 28. března 2014 v 19:02 | Reagovat

Tak polovinu z toho, co jsi napsala, mají téměř všichni interpreti a přála bych ti, aby se ti někdy povedlo slyšet Scorpions nebo Aerosmith, protože tomu se říká hlas.
Já Justina Biebera nemám ráda a mám pro  to tyto důvody:
1) Se stal slavný instantně. Prosím vás, na youtube najdete mnohem více větších talentů, které zkrátka nejsou z nějakého důvodu slavné. Najděte si covery od písní jako Wind of chance( a ne, nemám na mysli jednu příšernou techno verzi, na kterou možná narazíte, ale toho sympatického kluka s kytarou, který z toho sice udělal tak trochu tragickou baladu, ale to jsem ochotna odpustit)nebo Under the same sun (originálně obě od Scorpions) nebo If you think you know how to love me (originálně od Smokie). Tomu se říká skutečný talent.
2) Nelíbí se mi jeho hlas. Cituji svou kamarádku: Když jsem poprvé slyšela Baby, myslela jsem si, že je to duet a čekala jsem, kdy začně zpívat on. Jistě, Justin už nemá holčičí hlas, ale zato hrozně tuctový. Netuším, když se mi líbit méně. Když zněl jako dívčí, nebo teď, když má úplně stejný polovina moderních interpretů. Úplně mě dokáže vytočit, když někdo prohlásí, že má krásný hlas (samozřejmě už nepoví proč), protože takoví lidé by si měli poslechnout Scorpions s hlasem Klause Meine(a/ho-netuším, jak se to správně skloňuje) nebo ještě lépe- Aerosmith, jejichž zpěvákem je Steven Tyler. Ti mají úžasný hlas, protože je nenapodobitelný.
3) Většinu textů si neskládá sám, a ty, které ano, stojí za houby. Myslím si, že když už si chcete najímat textaře, měli byste si najít dostatečně kvalitní. Jeho textaři jsou většinou jeho producenti. Také se mi všechny jeho písně zdají tématicky na jedno brdo.
4) Nechápu, proč se většina jeho fanynek rozplývá, že zpívá procítěně. Možná jsem sama, ale já v tom zkrátka tu procítěnost nevidím. Netuším, možná to je tím, že jsem zvyklá na rock, ale písně Justina Biebera ve mně nevzbuzují žádné emoce.
5) Nejen, že zpívá tuctově, ale on dokonce vypadá jako ovce davu. Ne, nebyl první ani poslední, který zvolil tento typ vzhledu, který se mně upřímně ani trochu nezamlouvá. Zaprvé se občas obléká tak, jak bych snad vlezla akorát do postele, zadruhé 99% lidské populace prostě NESLUŠÍ krátké vlasy a zatřetí vypadá jako vosková figurína. Tím chci podtrhnout, že jeho výrazy nejsou přirozené a nejméně úsměvy. Sakra, když se nechci smát, tak to neudělám. Fanynkám je jedno, jestli dostanou fotku, kde se zubíte, nebo podobiznu vašeho kamenného výrazu.
6) Umí Justin Bieber hrát na nějaký hudební nástroj? Dobře, možná ano, ale tím pádem proč toho nevyužívá? Slyšeli jste v jeho písních zaznít někdy nějakou kytaru, nějaké bicí, nějaké housle, nějakou harmoniku....cokoliv? Syntezátory se mimochodem nepočítají...
7) Hraje si na citlivou dušičku, ale podle mě jsou citliví lidé jiní. Kdyby byl vážně citlivý, byl by individualista. Nenechal by se tak zkazit showbyznisem. A citliví lidé navíc nemají potřebu na veřejnosti ukazovat, jak moc tuto vlastnost mají.
8) Soudím podle textů, které složil on sám převážně pro Selenu Gomez- nemyslím si, že má tušení, co je to opravdová láska. Hodnotím "pouze" podle jeho stylu skladby, ale vypadá to, jako by si myslel, že láska znamená večírky a pohlavní styk. Jen a jedině. A kde jsou nějaké city?
9) Začíná mi opravdu vadit, jak se stal závislým na drogách. Jistě, například Steven Tyler i Billie Joe Armstrong (zpěvák Green day) tomu také propadli, ale alespoň se s tím snažili něco dělat a nesklouzávali stále níže a níže. Navíc se z toho dostali poměrně rychle.
10) Má Justin Bieber opravdu rád své fanoušky? Ano, ti tvrdí, že pro ně udělá první poslední, ale já jsem zase slyšela, že se k nim chová dost hnusně. Navíc ze sebe dělá strašného chudáčka, že ho všude pronásledují. To je holt sláva, ne? A když to břemeno neumíte nést, nehrňte se do toho.

2 hovnínko hovnínko | 20. dubna 2014 v 16:30 | Reagovat

super a příště napiš něco o katy perry.

3 AntiBelieber-_- AntiBelieber-_- | E-mail | 27. července 2015 v 6:40 | Reagovat

Nechápu jak může mít rád takovýho buzeranta,a to že jeho písničky mají melodii? Si rači pusť Black Veil Brides! To jsou aspoň chlalpi,nebo Kiss,AcDc,Slipknot,já už nevím,ale tohle?!

4 AFunteeannuace AFunteeannuace | E-mail | Web | 30. července 2018 v 4:31 | Reagovat

Compression  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-moins-cher-nantes/

5 JimzyMug JimzyMug | E-mail | Web | 4. prosince 2018 v 11:44 | Reagovat

writing service reviews
<a href=http://essaypromaker.com>custom writing</a>  dissertation formatting
<a href="http://essaypromaker.com">custom writing</a> - write my lab report for me
dissertations express

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.